Mali ogrodnicy w akcji!
W grupie Misie zrobiło się bardzo zielono i pracowicie. Nasze przedszkolaki zamieniły się w małych ogrodników i z wielkim zaangażowaniem siały owies.
Każde ziarenko dostało swoją porcję ziemi i wody, a teraz z niecierpliwością czekamy, aż nasze naczynia zamienią się w gęste, zielone łączki. To świetna lekcja cierpliwości i opieki nad przyrodą!
Jak myślicie, kiedy zobaczymy pierwsze kiełki?