Prace plastyczne

Data wpisu: 2024-06-18
Data wydarzenia: 2024-06-18

Biedronki wykonały prace plastyczne przy użyciu mieszanych technik. Do zrobienia obrazków przedstawiających życie w oceanie, dzieci wykorzystały papierową rolkę, bibułę, farby, plastelinę, a nawet prawdziwy piasek. Powstały piękne kolorowe prace!

Zakończenia nadszedł czas . . .

Data wpisu: 2024-06-14
Data wydarzenia: 2024-06-14

Dnia 14 czerwca odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego, w tym dniu pożegnaliśmy dzieci z grupy Biedronek, które od września pójdą już do szkoły. Występ rozpoczął się tańcem "Polonez", przedszkolaki zatańczyły go przepięknie. Biedronki na scenie występowały jak prawdziwi artyści, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły, wspominały jak to dobrze było w przedszkolu. Po występie Pani Dyrektor Maria Chowaniec wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki. Rodzicom, którzy brali czynny udział w życiu przedszkola zostały wręczone podziękowania. Sześciolatkom, które opuszczają progi naszego przedszkola życzymy samych szóstek w szkole, pięknych, radosnych chwil. Nie zapominajcie o naszym przedszkolu!

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

Data wpisu: 2024-06-06
Data wydarzenia: 2024-06-06

Z okazji Dnia Dziecka, dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw "Smykolandii". W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z różnych atrakcji m.in.  z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z dużych klocków, bawić się w kącikach zainteresowań. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśnicza grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzania czasu. Zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola. Dziękujemy rodzicom Zuzi z grupy Smerfusiów za zaproszenie i gościnę. Wycieczka bardzo nam się podobała!

AKTUALNOŚCI
Pozostałe Aktualności